finance

Vážení a milí sousedé,

dostává se Vám do rukou vyúčtování služeb za rok 2014 a po roce čekání konečně též nové evidenční listy.

Vyúčtování

Prosím, abyste si vyúčtování důkladně překontrolovali a případné nesrovnalosti co nejdříve oznámili. Pokud na vyúčtování neshledáte nesprávnosti, prosím, abyste jeden exemplář vyúčtování podepsali vhodili do schránky družstva/svj. Pokud v domě nebydlíte, bude stačit Váš podpis až na nadcházející schůzi (termín ještě není stanoven). Tento doklad musíme nutně mít od Vás podepsaný; nestačí tedy, jako obvykle, ústní sdělení, že je vše v pořádku.

Náklady na vodu, prohlídky komínů, popelnice a úklid se nikterak významně neliší od nákladů minulých let.

Vyúčtování podílu na parkovném 2014

V průběhu víkendu jsem rozeslal e-mailem a bydlícím zde vložil do schránek vyúčtování podílu na parkovném za rok 2014. Peníze budou odeslány zítra, t.j. 9. února 2015 ma účty, ze kterých hradíte poplatky. V případě nejasností či nesrovnalostí mě, prosím, kontaktujte.

Upozornění na nová čísla účtů BD a SVJ

Připomínám, že je třeba začít platit na nové účty BD a SVJ, které byly otevřeny u FIO banky. Na původní účty bude možné provést platbu naposled v červnu. Ke dni 30.6.2014 budou původní účty u ČS a RB zrušeny. Pokud jste tak ještě neučinili, změňte, prosím, své trvalé příkazy. Nová čísla účtů naleznete zde na titulní stránce.

Nálepky: 

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - finance