zvonky a zámky

Porucha na domácím telefonu

Vážení a milí sousedé,
porucha na zámku stále trvá. Provizorně jsem zapojil zvonky a telefony, ale zámek jsem nechal odpojený. Návštěvám je tedy nutno chodit otevírat dolů; zámek nelze otevírat tlačítkem na domácím telefonu. Ještě jednou vás prosím, abyste si zkontrolovali otevírací tlačítko na telefonu, zda není zablokované.

Pokud se nepodaří objevit závadu do konce týdne, budeme volat opraváře (ale ten nejspíš začne tím, že prohlédne všechny domácí telefony, zda tam není zablokované tlačítko ...).

 

Nálepky: 

Zpráva o stavu výměny klíčů

Vážení a milí sousedé,

rád bych Vás informoval o stavu přípravy výměny klíčů. Zařízení pro otevírání dveří pomocí čipů je dodáno, je potřeba ho nastavit a nainstalovat. Elektrikář je v současné době zdravotně indisponován, proto instalace ještě nějakou dobu potrvá. Nové klíče pro všechny jsou již také vyrobeny. Po nastavení čtečky čipů bych Vám předal nové klíče a čipy. Vlastní výměnu zámků bych nechal až na dobu, kdy bude dokončena výměna kabelu k trafostanici, protože do té doby můžeme ještě očekávat zvýšený pohyb cizích lidí v domě.

Nálepky: 

Výměna klíčů a vybavení vchodu otevíráním na čipy

Podle dohody na schůzi zařídíme v dohledné době výměnu klíčů a zámků. Týká se hlavních vchodových vrat, vrat do dvora a dveří vedle výtahu v přízemí. Od všech těchto zámků bude stejný klíč jako doposud. Nejprve bude do zvonkového tabla nainstalována čtečka přístupových čipů, tato bude zprovozněna a budou zajištěny zámkové vložky a k nim klíče. Až všichni obdrží nové klíče a čipy, dojde k vlastní výměně vložek do zámků.

Přihlásit se k odběru RSS - zvonky a zámky